Призначення: РК-телевізори
Кріплення: На стіну
Тип кріплення: Пересувний
Розмір екрана: 13” – 42”
Макс.навантаження: 30 кг
Стандарт VESA: 75x75, 100x100, 200x100, 200x200
Регулювання по вертикалі: -20° ~ +20°
Регулювання по горизонталі : +90° ~ -90°
Відстань від стіни: 88 ~ 398 мм
Уровень: Ні
Прокладка кабелів: Так
Підходить для вигнутих екранів: Ні
Замок проти крадіжки: Ні
Матеріал: Сталь
Поверхня: Порошкове покриття
Колір: Чорний
У комплекті: Монтажні гвинти
| Основні характеристики | |
| Вага, кг | 2.7 |
| Вид кронштейну | Выносной|поворотно-наклонный |
| Вузлів нахилу | один (+5° — −22 °) |
| Габарити пластини кріплення ТВ | 220×220 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дистанційне керування | Нет |
| Довжина | Відстань від стіни: 88 ~ 398 мм |
| Колір | Черний |
| Максимальне навантаження | 25 |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Покриття | Матовый хром |
| Привід | Ручной |
| Призначення | Для ЖК-телевизоров/плазм |
| Рекомендована діагональ телевізора | 15-43" |
| Спосіб встановлення | Настінне |
| Стан | нове |
| Стандарт VESA | 200x200 мм|50x50 мм|100х100 мм|200x100 мм|75x75 мм |
| Тип кронштейну | Наклонний |
| Форма кронштейна | П-образная |
Відгуків про цей товар ще не було.