Побутовий тепловий насос серії HANSOL PLUS R32 – це нове покоління моделі HANSOL PRO, що добре зарекомендувала себе, – тепер із сучасним енергоефективним еко-фреоном R32. Ця модель наочне поєднання роками перевіреної якості та інноваційних технологій.
Створений для альтернативного опалення в зимову пору року за низьких температур зовнішнього повітря, а також для ефективного енергозберігаючого охолодження за максимально спекотної погоди.
| Основні характеристики | |
| Іонізація | Active Plasma Ion |
| Вентиляція | + |
| Колір | Білий |
| Напруга, В/Гц/Ф | ~ 220-240В/50Гц/1Ф |
| Обігрів | + |
| Осушення повітря | + |
| Охолодження | + |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 390/420/440/470/540/570/610 |
| Продуктивність (тепло), кВт | 3,00 (0.90-4.40) |
| Продуктивність (холод), кВт | 2.70 (0.80-3.80) |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 25 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 845X289X209 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 732X555X330 |
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Фільтрування | + |
| Технічні параметри | |
| SCOP (робота на обігрів) | 5.3 (A+++) |
| SEER (робота на охолодження) | 7.5 (A++) |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 20/22/24/26/28/32/37 |
| Рівень шуму зовн. блоку, дБ | 50 |
| Споживча потужність (обігрів/охолодження), кВт/год | Холод: 0.69 (0.10 -1.30) / Тепло: 0.70 (0.15-1.40) |
| Додаткова інформація | |
| Інверторне керування | + |
| Автоматичне очищення | + |
| Автоматичний перезапуск | + |
| Авторозморожування | + |
| Адаптація до низької температури | + |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 455 |
| Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 9,52 (3/8") |
| Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,35 (1/4") |
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | -25°С до +30°С |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | -15°С до +50°С |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 |
| Максимальний перепад висоти, м | 10 |
| Марка компресора | GREE |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Пульт ДУ | + |
| Режим сну | + |
| Самодіагностика | + |
| Таймер увімкнення-вимкнення | + |
| Турборежим | + |
Відгуків про цей товар ще не було.