Спліт-система EXPERT INVERTER оснащена інверторним компресором з технологією G10, який працює на сучасному екологічно безпечному та більш енергоефективному фреоні R32, забезпечуючи ефективну роботу та економію електроенергії. Надійність, легкість управління, економічність.
| Основні характеристики | |
| Іонізація | Active Plasma Ion |
| Вентиляція | + |
| Колір | Білий |
| Напруга, В/Гц/Ф | ~ 220-240В/50Гц/1Ф |
| Обігрів | + |
| Осушення повітря | + |
| Охолодження | + |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 290/410/480/550 |
| Продуктивність (тепло), кВт | 3.40 (0.60-4.40) |
| Продуктивність (холод), кВт | 3.20 (0.60-3.60) |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 35 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 773X250X185 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 842X596X320 |
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Фільтрування | + |
| Технічні параметри | |
| SCOP (робота на обігрів) | 4.0 (A+) |
| SEER (робота на охолодження) | 6.1 (A++) |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 25/28/34/37 |
| Рівень шуму зовн. блоку, дБ | 52 |
| Споживча потужність (обігрів/охолодження), кВт/год | Холод: 0.99 (0.16-1.40) / Тепло: 0.94 (0.20-1.50) |
| Додаткова інформація | |
| Інверторне керування | + |
| Автоматичне очищення | + |
| Автоматичний перезапуск | + |
| Авторозморожування | + |
| Адаптація до низької температури | + |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 540 |
| Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 9,52 (3/8") |
| Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,35 (1/4") |
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | -15°C до +24°C |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | -15°C до +43°C |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 |
| Максимальний перепад висоти, м | 10 |
| Марка компресора | GREE |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Пульт ДУ | + |
| Режим сну | + |
| Самодіагностика | + |
| Таймер увімкнення-вимкнення | + |
| Турборежим | + |
Відгуків про цей товар ще не було.